KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13789103
nr 1378 9103
Gerhard Albe
(1892-1965), Sverige
Etsningar, 3 st, Yttermått inklusive ram: 34x39-48x40 cm. Signerad
Gerhard Albe, svensk målare född 1892 i Stockholm, död 1965 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:09:31
Gerhard Albe
Läs mer om Gerhard Albe